Elsa Augusta Schulz Moberger oljemålning

474451

ELSA AUGUSTA MOBERGER född Schultz (1879-1978): Kvinnoakt, signerad E Schultz Moberger, olja på duk, ca 106x68 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 12

Budhistorik (12 bud)
3380152
4 200
3379822
3379822
3379819
1 900
3379292
1 800

Slutpris SEK:
4 200
424 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.