Vägglampor 1950-tal

474449

VÄGGLAMPOR, 2 st., 1950-tal, mässing och lackad plåt, mått från vägg ca 25-28 cm

Bruksslitage

Belysning, Vägglampor

Rum 7, Hylla 7

Vägglampor 1950-tal

Budhistorik (3 bud)

3380464
3379490
3370345

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer