Vägglampor 1950-tal

474449

VÄGGLAMPOR, 2 st., 1950-tal, mässing och lackad plåt, mått från vägg ca 25-28 cm

Bruksslitage

Belysning, Vägglampor

Rum 7, Hylla 7

Vägglampor 1950-tal

Budhistorik (3 bud)

3380464
3379490
3370345

Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.