Fiskkittel stekpanna ugnsform koppar

474448

FISKKITTEL, med insats, STEKPANNA, UGNSFORM, koppar, 1900-tal, handtag i mässing, fiskkittelns längd ca 48 cm

Bruksslitage

Diverse, Metall

Monter 7

Budhistorik (14 bud)
3380170
1 700
3380134
1 600
3380169
3380134
1 400
3380168
1 300

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer