Fiskkittel stekpanna ugnsform koppar

474448

FISKKITTEL, med insats, STEKPANNA, UGNSFORM, koppar, 1900-tal, handtag i mässing, fiskkittelns längd ca 48 cm

Bruksslitage

Diverse, Metall

Monter 7

Budhistorik (14 bud)
3380170
1 700
3380134
1 600
3380169
3380134
1 400
3380168
1 300

Slutpris SEK:
1 700
172 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.