Trädgårdsstolar sommar

474446

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 1 par, 1930/40-tal, bemålat stål samt oljat trä, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, rost

Diverse, Trädgårdsmöbler, Möbler, Stolar, Specialauktion

Rum 8

Trädgårdsstolar sommar

Budhistorik (20 bud)
3379551
2 400
3379406
3379549
3379406
1 900
3379548
1 800

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer