Spegel med konsolbord rokokostil

474444

SPEGEL med konsolbord samt stenskiva, 1900-talets andra hälft, rokokostil, förgylld och bronserad dekor, konsolens höjd ca 62, spegelns höjd 144x52 cm

konsol med dekorsprickor

Speglar

Rum 19

Budhistorik (16 bud)
3379823
1 600
3379793
3379821
1 400
3379793
1 300
3379820

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.