Spegel med konsolbord rokokostil

474444

SPEGEL med konsolbord samt stenskiva, 1900-talets andra hälft, rokokostil, förgylld och bronserad dekor, konsolens höjd ca 62, spegelns höjd 144x52 cm

konsol med dekorsprickor

Speglar

Rum 19

Budhistorik (16 bud)
3379823
1 600
3379793
3379821
1 400
3379793
1 300
3379820

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer