Matgrupp 1900-talets andar hälft

474442

MATGRUPP, 8 dlr., 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av: skåp, matbord, 6 stolar, matbordets höjd ca 74, 101x140, skåpets mått höjd ca 177, 104x42,5 cm, nyckel finns

Klädsel med fläckar, skiva med smärre fläckar och repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämtas vid Utlämningen

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 16

Budhistorik (19 bud)
3379689
2 600
3379691
2 400
3379689
3379688
3379687
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 311 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. För information om transport kontakta kundcenter.