Matgrupp 1900-talets andar hälft

474442

MATGRUPP, 8 dlr., 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av: skåp, matbord, 6 stolar, matbordets höjd ca 74, 101x140, skåpets mått höjd ca 177, 104x42,5 cm, nyckel finns

Klädsel med fläckar, skiva med smärre fläckar och repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämtas vid Utlämningen

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 16

Budhistorik (19 bud)
3379689
2 600
3379691
2 400
3379689
3379688
3379687
1 900

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. För information om transport kontakta kundcenter.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer