Bordslampa jugend

474441

BORDSLAMPA, mässing, 1900-talets början, jugend, reglerbar skärm, höjd ca 36 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa jugend

Budhistorik (15 bud)
3380130
3380128
950
3380126
900
3380127
850
3380126

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer