Bordslampa jugend

474441

BORDSLAMPA, mässing, 1900-talets början, jugend, reglerbar skärm, höjd ca 36 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa jugend

Budhistorik (15 bud)
3380130
3380128
950
3380126
900
3380127
850
3380126

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.