Bordsfotogenlampa empirestil sommar

474438

BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, empirestil, mässing, förgylld brons, behållare med slipad dekor, höjd ca 36 cm

En fot något skev

Belysning, Bordslampor, Specialauktion

Rum 7

Budhistorik (33 bud)
3380520
3 200
3380519
3380517
2 800
3380512
2 600
3380516
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.