Lars Norrman oljemålning

474437

LARS NORRMAN (1915-1979): "Toilette"', signerad Lars Norrman, olja på duk, ca 53x73 cm

Fack 24

Lars Norrman oljemålning

Budhistorik (27 bud)
3375021
11 000
3374849
10 500
3375020
10 000
3374849
9 200
3374796
9 000

Slutpris SEK:
11 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer