Lars Norrman oljemålning

474437

LARS NORRMAN (1915-1979): "Toilette"', signerad Lars Norrman, olja på duk, ca 53x73 cm

Fack 24

Lars Norrman oljemålning

Budhistorik (27 bud)
3375021
11 000
3374849
10 500
3375020
10 000
3374849
9 200
3374796
9 000

Slutpris SEK:
11 000
1 110 EUR, 1 318 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.