Oljemålning med apa

474425

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Komposition med apa, signerad och daterad Bodog 72, olja på duk, ca 62x90 cm

Fack 33

Oljemålning med apa

Budhistorik (1 bud)

3377961
2017-07-16 23:30:46

2017-07-18 kl 17:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.