Jurgen von Konow Oljemålning

474423

JURGEN VON KONOW (1914-1959): Sardinfiskare, signerad och daterad Konow Altea 1950, olja på duk, ca 54x73 cm

Fack 6

Jurgen von Konow Oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3380119
3380118
3 800
3380115
3 600
3380116
3 400
3380115
3 200

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer