Mårten Glauman oljemålning

474417

MÅRTEN GLAUMANN (född 1951): Komposition, signerad och daterad MG 94, olja på duk, ca 50x60 cm

PROVENIENS: Galleri Svenska bilder

Fack 28

Mårten Glauman oljemålning

Budhistorik (25 bud)
3379852
5 600
3379553
5 400
3379389
5 200
3378979
5 000
3378979
4 400

Slutpris SEK:
5 600
565 EUR, 671 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.