Byrå Louis XV-stil

474416

BYRÅ, valnöt och rot, 1800-tal, Louis XV-stil, Italien, med tre lådor, höjd ca 80, 88x47 cm

Skador och sprickor.

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå Louis XV-stil

Budhistorik (11 bud)
3380634
1 600
3380506
3380167
1 400
3376842
1 300
3376808

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.