Antoni Tapies litografi med handkolorering

474414

ANTONI TAPIES (1923-2012): "Nocturne matina", 1970
signerad, 23/100, litografi med handkolorering, ca 51x67 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 46

Budhistorik (15 bud)
3377885
4 400
3380368
4 400
3377885
4 200
3380367
3377885
3 600

Slutpris SEK:
4 400
444 EUR, 527 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.