Claude Flavet oljemålning

474411

CLAUDE FLAVET (född 1940): Biljard, signerad Flavet, olja på duk, ca 60x73 cm

Fack 54

Claude Flavet oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3379937
850
3379935
3379930
700
3379780
600
3379447
450

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.