Koppartunna

474409

KOPPARTUNNA, omkring 1900, hänklar i mässing, höjd ca 40, diameter 47 cm

Slitage, bucklor, hål i botten

Metall, Koppar, Diverse, Hem

Koppartunna

Budhistorik (15 bud)
3379660
3379664
3379660
3379659
3379659
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.