Björn Löwgren blyerts

474407

BJÖRN LÖWGREN (född 1947): Figurkomposition, signerad och daterad Björn Löwgren 2010, blyerts, ca 59x71 cm

Konst, Teckningar

Fack 24

Björn Löwgren blyerts
Budhistorik (1 bud)

3378365
2017-07-17 12:26:21

2017-07-18 kl 11:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.