Antonia Saura färglitografi

474406

ANTONIO SAURA (Spanien, 1930-2001): Figurkomposition, signerad Saura, 111/140, färglitografi, bladmått ca 64,5x50 cm

Ej examinerad ur ram

Tavelvagn 30

Antonia Saura färglitografi

Budhistorik (15 bud)
3376040
4 600
3375430
4 400
3375187
4 200
3375428
3375187
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.