Uno Vallman pastell

474405

UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition, signerad och daterad Uno Vallman 1957, pastell, ca 49x59 cm

Fack 24

Uno Vallman pastell

Budhistorik (3 bud)

3378669
3377327
550
3376648
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.