Ring guld 1800-tal

474400

RING, 18 k guld, graverad blomdekor, kartusch med gravyr: Minne, 1800-tal, mästar- och årsstämplar otydliga, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 2,4 g

Invändigt med repor, slitage

Guld/Smycken

Ring guld 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

3378828
2017-07-17 19:12:07
600

2017-07-22 kl 20:21
Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.