Susanna Hesselberg färgfotografi

474397

SUSANNA HESSELBERG (Norge, född 1967): No title, signerad o daterad a tergo Susanna Hesselberg 2003, 2/5, färgfotografi typ c, ca 50x38,5 cm

Repor

Fotografi

Fack 28

Budhistorik (7 bud)
3380017
2 600
3375346
2 400
3372164
3372163
3371480

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 311 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.