Björn Löwgren oljemålning

474394

BJÖRN LÖWGREN (född 1947): "Emilias nej", signerad Björn Löwgren 1984, olja på duk, ca 33x46 cm

Fack 25

Björn Löwgren oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3380078
1 400
3380077
1 300
3380076
3380075
3379975
750

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.