Uno Vallman oljemålning

474393

UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap, signerad och daterad Uno Vallman 1953, olja på duk, ca 38x46 cm

Fack 31

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3379800
3379799
3379794
1 900
3379792
1 800
3379653
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer