Uno Vallman oljemålning

474393

UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap, signerad och daterad Uno Vallman 1953, olja på duk, ca 38x46 cm

Fack 31

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3379800
3379799
3379794
1 900
3379792
1 800
3379653
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.