Joakim Gemicke oljemålning

474392

JOAKIM GEMICKE (född 1959): "Crest", spännramen signerad o daterad på spännramen "Crest Gemicke -88", olja på duk, ca 215x215 cm

Rum 22

Joakim Gemicke oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3379282
3 400
3377948
3 200
3377947
3377946
2 800
3377945
2 600

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. För information om transport kontakta kundcenter.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer