Joakim Gemicke oljemålning

474392

JOAKIM GEMICKE (född 1959): "Crest", spännramen signerad o daterad på spännramen "Crest Gemicke -88", olja på duk, ca 215x215 cm

Rum 22

Joakim Gemicke oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3379282
3 400
3377948
3 200
3377947
3377946
2 800
3377945
2 600

Slutpris SEK:
3 400
343 EUR, 407 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. För information om transport kontakta kundcenter.