Carl Brandt oljemålning

474391

CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad och daterad C Brandt 19176, olja på duk, ca 89x129 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (35 bud)
3385780
42 000
3385428
40 000
3385428
34 000
3385778
33 000
3385428
32 000

Slutpris SEK:
42 000
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer