Carl Brandt oljemålning

474391

CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad och daterad C Brandt 19176, olja på duk, ca 89x129 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (35 bud)
3385780
42 000
3385428
40 000
3385428
34 000
3385778
33 000
3385428
32 000

Slutpris SEK:
42 000
4 238 EUR, 5 032 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.