Frans Wilhelm Odelmark akvarell

474390

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Klostermotiv med munkar, signerad och daterad F.W Odelmark, 1900, olja på duk, ca 55x72 cm

Obetydliga krackeleringar

Rum 6

Budhistorik (15 bud)
3387634
2 400
3387842
3387634
3387832
1 900
3387634
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 288 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.