Bohkylla från R.O.O.M

474389

BOKHYLLOR, 2 st., fanérade i valnöt, skjutdörrar med glas, inredda med totalt 8 hyllplan, från R.O.O.M, höjd ca 92, 180x42 cm

En bokhylla med 2 genomgående sladdhål uttagna i bakstycket, smärre fanérskador, repor

Möbler, Hyllor

Rum 22

Bohkylla från R.O.O.M

Budhistorik (6 bud)
3380552
4 200
3375952
3375950
3 600
3375949
3375859

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.