Matbord 1800-tal

474378

MATBORD, fanérat i mahogny, 1800-tal, dekor av pärlbård, fothylsor i mässing, utdragbart, höjd ca 78, 157x22 cm

Senare ben, smärre ytskador, stödben saknas

Möbler, Matbord

Rum 11

Matbord 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
3379684
3379683
750
3379682
700
3379681
650
3379680
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer