Matbord 1800-tal

474378

MATBORD, fanérat i mahogny, 1800-tal, dekor av pärlbård, fothylsor i mässing, utdragbart, höjd ca 78, 157x22 cm

Senare ben, smärre ytskador, stödben saknas

Möbler, Matbord

Rum 11

Matbord 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
3379684
3379683
750
3379682
700
3379681
650
3379680
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.