Ulf Lundell färglitografi

474375

ULF LUNDELL (född 1949), Hommage ā William S(Shakespeare), signerad och daterad Lundell -89, 86/100, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm

Fack 21

Ulf Lundell färglitografi
Budhistorik (12 bud)
3379892
3379890
1 900
3379885
1 800
3379851
1 700
3379846
1 600

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.