Ulf Lundell färglitografi

474375

ULF LUNDELL (född 1949), Hommage ā William S(Shakespeare), signerad och daterad Lundell -89, 86/100, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm

Fack 21

Ulf Lundell färglitografi
Budhistorik (12 bud)
3379892
3379890
1 900
3379885
1 800
3379851
1 700
3379846
1 600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer