Erik Jensen oljemålning

474372

ERIK JENSEN (Danmark, 1883-1974): Läsande dam, monogramsignerad och daterad 25, olja på duk, ca 78x95,5 cm

Märken, liten dukskada

Fack 16

Erik Jensen oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3378107
2017-07-17 07:26:24

2017-07-18 kl 19:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.