Anita Fröding oljemålning

474370

ANITA FRÖDING (född 1942): "Kom hem min vacka visa", Ur Toner och tangenter, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 33x41 cm, oramad

Rum 22

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3382065
1 600
3378415
3376129
750
3375611
700

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.