Anita Fröding oljemålning

474369

ANITA FRÖDING (född 1942): "Musikalisk tongång dansbaneminne", Ur Toner och tangenter, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 33x41 cm, oramad

Fack 33

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3382064
1 600
3379569
3375623

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.