Anita Fröding oljemålning

474369

ANITA FRÖDING (född 1942): "Musikalisk tongång dansbaneminne", Ur Toner och tangenter, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 33x41 cm, oramad

Fack 33

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3382064
1 600
3379569
3375623

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer