Marco Plüss fotografi

474366

MARCO PLÜSS (född 1934): (3) ur serien "Poltava med guds hjälp", signerad och daterad på passepartout Marco Plüss 1992, gelatinsilverfotografi, ca 36x29,5 cm
PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Oramade

Fotografi, Nutida

Visas på begäran

Marco Plüss fotografi

Budhistorik (5 bud)
3384393
500
3380340
450
3384392
3380340
3378163

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.