Rune Hagman oljemålning

474364

RUNE HAGMAN (1914-2007): Figurkomposition, signerad R. Hagman, olja på duk, ca 64x121 cm

Rum 9

Rune Hagman oljemålning

Budhistorik

2017-07-18 kl 18:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.