Roland Svensson litografi sommar

474353

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgård, litografi, signerad och numrerad Roland S 46/160, ca 37x55 cm,

Konst, Grafik, Specialauktion

Fack 4

Budhistorik (26 bud)
3378794
3378781
1 900
3378793
1 900
3378781
1 800
3373436
1 700

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.