Pablo Picasso litografi

474348

PABLO PICASSO (1881-1973), efter, figurkomposition, stämpelsignerad, blindstämplad Euro Art, numrerad 501/2000, litografi, 45x52 cm

Fack 22

Pablo Picasso litografi

Budhistorik (14 bud)
3376194
1 900
3376357
1 800
3376194
1 700
3376082
1 600
3374022

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.