Fat par Kina

474343

FAT, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, famille rose, diameter 31 cm

Lagningar

Ändringar/tillägg
20170623

Orientaliskt, Porslin

Fat par Kina

Budhistorik (12 bud)
3378768
3378766
2 800
3378764
2 600
3378761
2 400
3378760

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.