Jan Johansson skulptur

474334

JAN JOHANSSON, skulptur i 3 delar, Orrefors 1997, violett glas i geometrisk form, signerad Orrefors 976870 Jan Johansson E.A. 1-97, höjd 7,5, totallängd 56 cm

2 nagg i kant

Glas, Konstglas

Jan Johansson skulptur

Budhistorik (4 bud)

3378038
1 800
3372809
1 700
3372058
3369246

Slutpris SEK:
1 800
182 EUR, 216 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.