Bergère

474325

BERGÈRE, Louis XVI-stil, 1900-tal, träskuren förgylld dekor, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, tyg med slitage och fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 15

Bergère

Budhistorik (28 bud)
3377043
3 600
3373019
3 400
3374455
3 200
3373019
3374454
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.