Märta Måås Fjetterström rya

474324

MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM, rya, "Röda slingan", signerad MMF, ca 185 x 128 cm

kraftigt slitage

Mattor/Textilier

Märta Måås Fjetterström rya

Budhistorik (9 bud)
3378707
3378706
2 800
3374051
2 600
3372358
2 400
3372357

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer