Dekorelement

474321

DEKORELEMENT, 1900-tal, Kina, förgyllt trä, krigsceneri, 50x18 cm

Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 7

Dekorelement

Budhistorik (16 bud)
3375701
2 600
3376937
2 400
3375701
3376690
3375701
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 311 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.