Pablo Picasso färglitografi

474313

PABLO PICASSO (1881-1973), efter, figurkomposition, stämpelsignerad, blindstämplad Euro Art, numrerad 501/2000, färglitografi, 38x50 cm

Gulnad

Fack 24

Pablo Picasso färglitografi
Budhistorik (23 bud)
3376565
2 600
3374053
2 400
3374053
3373596
3374050

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 311 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.