Saltstolar Moskva silver 1800-tal

474312

SALTSTOLAR, 2 st., silver, Moskva 1869-1871, olika mästare, delvis förgyllda, vikt 201 gram

Silver

Monter 9

Budhistorik (6 bud)
3392701
5 800
3392201
3391772
3 400
3384295
3 200
3383392

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.