Sven Holm oljemålning

474288

SVEN HOLM (född 1934): "Vintersol", signerad Sven Holm, olja på duk, daterad a tergo 1988, 72x97 cm

Fack 23

Sven Holm oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3377576
900
3377582
850
3377576
3377580
750
3377576
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.