Theo Tobiasse färglitografi

474287

THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): Figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, numrerad 7/200, färglitografi, bladmått 55x75 cm

Oramad, gulnad

Theo Tobiasse färglitografi

Budhistorik (11 bud)
3377461
750
3377447
700
3377447
650
3374739
600
3374285
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.