Saltkar Norlin Malmö 1797

474286

SALTKAR, ett par, silver, Petter Norlin, Malmö 1797, blå glasinsats, höjd 8 cm, vikt 105 gram

En hänkel med lagning, insatser med nagg

Silver

Monter 9

Saltkar Norlin Malmö 1797

Budhistorik (7 bud)
3392158
3 200
3392157
3392157
2 600
3384621
2 400
3384620

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.