Salongsbord senempire

474280

SALONGSBORD, 1800-tal, senempire, mahogny, på hjul, höjd 75, 123x80 cm

Ytskador, listdel på fot saknas

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Salongsbord senempire

Budhistorik (3 bud)

3378739
600
3376646
550
3376646

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.