Anna Ödman oljemålning

474270

ANNA ÖDMAN (1876-1960): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Anna Ödman 1926, olja på duk, 74x60 cm

Oramad

Fack 23

Anna Ödman oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3377669
3377663
950
3377663
900
3372003
850
3377658

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.