Adelsteen Normann oljemålning sommar

474267

ADELSTEEN NORMANN (Norge, 1848-1918): Skepp på öppet hav, signerad och daterad -97, olja på duk, ca 62x95 cm

Konst, Äldre måleri, Specialauktion

Budhistorik (6 bud)
3377828
6 000
3376222
5 200
3373071
4 800
3372874
4 600
3369027

Slutpris SEK:
6 000
605 EUR, 719 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.