Theo Tobiasse färglitografi

474257

THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): Figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, numrerad 7/200, färglitografi, bildmått ca 48x63 cm

Blad gulnat

Fack 45

Theo Tobiasse färglitografi
Budhistorik (19 bud)
3376963
1 700
3376883
1 600
3375555
3376882
1 400
3375555
1 300

Slutpris SEK:
1 700
172 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.